ГоловнаПослугиРемонт дрібної побутової технікиРемонт миючих пилососів

Ремонт миючих пилососів

Ремонт миючих пилососів – не дайте повернутися алергії

Одного разу генеральне прибирання перестало бути покаранням. У той день був винайдений миючий пилосос. Прибрати пил і зробити вологе прибирання стало можливим за один підхід. Для людей, які страждають алергією на пил, миючий пилосос – справжній порятунок! І, звичайно, справність пристрою в таких випадках вкрай необхідна. Зламався пилосос, і Ви перебуваєте в Києві? Приходьте до нас! Сервісний центр «TotalService» здійснює ремонт миючих пилососів в Києві.

Як працює миючий пилосос та чим вирізняється ремонт миючих пилососів?

Відмінність миючого пилососа від інших пилососів полягає в наявності резервуарів для води і миючого засобу, насоса, що подає миючу суміш на місце прибирання і каналів подачі рідини (в сполучному шлангу і всмоктувальній трубі). Принцип роботи такого пилососа простий – на насадку надходить чиста вода, вода розчиняє забруднення і все це засмоктується всередину пристрою.

Основні несправності та ремонт миючих пилососів

Миючий пилосос за функціями сильно перевершує звичайний пилосос, але поломки у них схожі:

  1. Несправності електричного двигуна;
  2. Пошкодження шланга;
  3. Знос підшипників;
  4. Пилосос не всмоктує пил;
  5. Пристрій не включається;

Самостійно ремонтувати прилад не рекомендуємо. Краще звернутися до професіоналів. Про них ми розповімо нижче.

Ремонт миючих пилососів в «TotalService» – фахівців зі стажем

Грамотні фахівці, які полагодять Ваш пилосос – це наші майстри. У нас Ваша техніка буде знаходиться в надійних руках, тому що досвід і майстерність – головні якості наших інженерів.

Не дивіться сумно на віддавшого Богові душу миючого пилососа. Не витрачайте час на віник та швабру. А несіть свого багатофункціонального помічника нам, тому що 13 років досвіду на ринку ремонту техніки, в тому числі й ремонту пилососів – гарантія нашої майстерності!

Протягом 2-5 днів ми проведемо діагностику несправного приладу, здійснимо ремонт і, більш того, надамо на свою роботу гарантію на ремонт миючих пилососів – 6 місяців!