ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківЗависає ноутбук

Зависає ноутбук

Зависає ноутбук? Ви вважаєте, що Вам не пощастило? На жаль, це одна з тих неприємних ситуацій, з якою рано чи пізно стикається кожен користувач. Коли гальмує ноутбук, це не тільки дратує, але і може критично позначитися на швидкості виконання якої-небудь важливої ​​задачі. Отже, чому ж гальмує ноутбук?

Зависає ноутбук. В чому причина?

 1. фото чому зависає ноутбукНе вистачає оперативної пам’яті. Одночасний запуск великої кількості програм або ігор призводить до того. Не рідко саме через це зависає ноутбук.
 2. «Важкий» антивірус, через який довго завантажується ноутбук. А також наявність будь-яких вірусів, які атакують систему.
 3. Коли перегріваються елементи на платі пристрою, завдяки автоматичній системі починає знижувати швидкість роботи, щоб запобігти поломку, що призводить до того, що ноутбук гальмує.
 4. Також гальмуванню ноутбука, часто сприяють конфлікти встановлених драйверів.
 5. Неправильна робота деяких комплектуючих, наприклад, биті сектори на жорсткому диску – цілком можуть сприяти ситуації, коли гальмує ноутбук.

Прості рекомендації для користувачів, у яких зависає ноутбук

 • Проаналізуйте і видаліть зайві програми, які автоматично запускаються при завантаженні і тим самим перевантажують систему.
 • Не призначайте додаткові завдання, якщо ноутбук зависає. Дайте йому кілька хвилин «прийти в себе».
 • Якщо гальмує ноутбук – спробуйте перезавантажити систему.
 • Якщо описані вище операції не виправили ситуацію і у Вас як і раніше зависає ноутбук  – зверніться до наших фахівців в сервісний центр. Можливо виявиться, що необхідна  чистка ноутбука, перевстановлення Windows або інші маніпцляції.

Наші майстри з’ясують причину, по якій зависає Ваш ноутбук та оперативно її усунуть. На що Ви можете розраховувати, звернувшись в СЦ «TotalService»:

 1. Гарантія на ремонт ноутбуків – 6 місяців;
 2. Фвхівці з досвідом роботи від 5 років;
 3. Мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Києві. Обрати найближчий офіс можна тут;
 4. Для постійних клієнтів – Безкоштовна діагностика. Назавжди;
 5. Карта постійного клієнта – Знижки.

TotalService – компанія, яка надає послуги з ремонту ноутбуків, комп’ютерів та іншої техніки.

Телефонуйте і проконсультуйтеся у наших фахівців абсолютно безкоштовно.