ГоловнаПослугиРемонт ноутбуківЗаміна клавіатури на ноутбуці

Заміна клавіатури на ноутбуці

Важко уявити собі повноцінну роботу на ноутбуці, якщо клавіатура вийшла з ладу. Звичайно, завжди можна підключити зовнішню, але це, як мінімум, незручно. Тому правильне рішення – заміна клавіатури на ноутбуці.

Заміна клавіатури на ноутбуці. В яких ситуаціях це необхідно

Виділяють кілька причин, за якими такий важливий елемент може вийти з ладу:

  1. Проникнення рідини на клавіатуру. Найчастіше, навіть після повного висихання працездатність клавіатури повністю не відновлюється. Тобто, прийшов час проводити заміну клавіатури на ноутбуці.
  2. Також необережні дії під час чистки ноутбука можуть вризвести до пошкодження шлейфа клавіатури. Тоді заміна клавіатури ноутбука – єдине рішення проблеми.
  3. Не працює частина клавіатури. У деяких випадках можна провести заміну окремих клавіш, але це залежить від типу клавіатури. Якщо у Вашому ноутбуці вона цілісна, то вихід один – повна заміна клавіатури на ноутбуці.

Термінова заміна клавіатури на ноутбуці. Критичні ситуації

фото заміна клавіатури на ноутбуці  фото заміна клавіатури в ноутбуці

Якщо апарат був залитий якоюсь рідиною, то важливо максимально швидко зробити повну діагностику ноутбука та ремонт, для попередження більш серьйозних поломок та витрат на ремонт.

Заміна клавіатури на ноутбуці в Києві здійснюється зазвичай за 2-3 робочих дні. Для інших міст України процедура займає трохи більше часу.

Фахівці «TotalService» здійснюють ремонт і заміну клавіатури на ноутбуці швидко і за доступними цінами. Ми використовуємо тільки найякісніші деталі та комплектуючі.

  • Гарантия на заміну клавіатури на ноутбуці – 6 місяців;
  • Інженери з досвідом роботи від 5-ти років;
  • Мережа офісів в різних районах Києва;
  • Для постійних клієнтів безкоштовна діагностика ноутбуків в Києві;
  • Карта постійного клієнта та знижки в рамках одного звернення.

TotalService – компания с 13-річним досвідом роботи по ремонту ноутбуків та іншої комп’ютерної техніки. Нам можна довіряти!
Телефонуйте нам та проконсультируйтесь по поводу ремонта ноутбука совершенно бесплатно.

Тарифний пакетВартість послугиУмови тарифу
Стандарт350 + вартість запчастинСередній термін ремонту 2-4 дні.
Экспрес520 грн + вартість запчастинТермін ремонту – 1 год. Даний пакет доступний при умові наявності коавіатури на нашому складі
Зверніть увагу! Обраний Вами пакет на якості ремонту ніяк НЕ ПОЗНАЧИТЬСЯ.