ГоловнаПослугиРемонт телефонів

Ремонт телефонів

Ремонт телефонів у Києві

фото ремонт телефонів в києві

У Вас зламався телефон? Сенсор перестав реагувати на дотики? Немає звуку? Апарат гальмує, не завантажується або зовсім не включається? Не варто впадати у відчай! Команда фахівців СЦ «TotalService», завжди готова допомогти. Досвідчені майстри, сумлінне ставлення і максимальна гарантія на ремонт телефонів – наша візитна картка.

Ми не боїмося давати максимальну гарантію на ремонт телефонів – 6 місяців, адже ми знаємо свою справу! Наш сервісний центр по ремонту телефонів спеціалізується на усуненні всіх видів несправностей.

Оберіть виробника

іконка ремонт iphoneіконка ремонт телефонів samsungіконка ремонт телефонів lenovoіконка ремонт телефонів sonyіконка ремонт телефонів huaweiіконка ремонт телефонів xiaomiіконка ремонт телефонів htcіконка ремонт телефонів meizuіконка ремонт китайських телефонів

Яка вартість ремонту телефонів?

Вартість ремонту мобільних телефонів залежить від рівня складності робіт. Ціна може бути фіксованою (стандартні послуги) або підраховуватися індивідуально, за підсумками діагностики. Вартість ремонту смартфонів розраховується за схемою: вартість деталей + складність робіт + витрачений час.

Скільки триває ремонт мобільних? При прийомі наш менеджер озвучить Вам скільки орієнтовно буде коштувати ремонт смартфона, потім з Вами зв’яжуться вже за підсумками діагностики для підтвердження остаточної суми. Якщо у Вашому девайсі буде виявлено кілька поломок, ми обов’язково запропонуємо знижку на другу і наступні послуги.

Діагностика телефонів в мережі СЦ «TotalService» триває від 1 до 3-х робочих днів. У більшості випадків терміни ремонту не перевищують 2-4 днів. Ми цінуємо Ваш час та довіру! Але все ж, в пріоритет ставимо ЯКІСТЬ, а не блискавичну швидкість. Адже бувають ситуації, коли складність ремонту потребує особливої ​​уваги і більше часу. У будь-якому випадку, під час узгодження наші менеджери обов’язково озвучать Вам і вартість ремонту телефону, і терміни виконання замовлення.

Куди звертатися з питань ремонту мобільних телефонів?

Виберіть зручний для Вас офіс СЦ «TotalService» та підносьте свій девайс в ремонт. Наша мета – допомогти Вам вирішити всі наболілі питання по несправній техніці та вибудувати фундамент для довгострокових, довірливих відносин, адже найвища оцінка роботи сервісу – позитивні відгуки клієнтів по ремонту телефонів.

Чому ремонт мобільних варто довіряти фахівцям сервісного центру TotalService

Тому що ми виконуємо найскладніші ремонти. Наприклад, ремонт флеш-пам’яті і процесора в телефоні можуть запропонувати одиниці серед сервісних центрів. А ми цим займаємося більше 13 років і знаємо всі тонкощі ремонту. Фахівці нашого сервісу ремонтують телефони всіх марок, в тому числі:

Ніколи не втрачайте зв’язок з рідними та близькими. А коли знадобиться ремонт телефонів в Києві – всі несправності ліквідують фахівці СЦ «TotalService». Швидко. Якісно. Надовго.

Вартість ремонту смартфонів в TotalService

Найменування послугиВартість ремонту, грн
Діагностика (оплачується тільки в разі відмови від ремонту). Без видачі акту155
Відновлення програмного забезпечення / перепрошивка телефонувід 355
Заміна сенсорного екранувід 355 + вартість деталі
Заміна дисплеявід 355 + вартість деталі
Заміна дисплейного модуля (дисплей + сенсор в зборі)від 450 + вартість деталі
Ремонт / заміна динаміка (поліфонічного / розмовного)від 355
Ремонт / заміна кнопоквід 290
Ремонт / заміна мікрофонавід 355
Ремонт / заміна аудіо-роз’єму (роз’єму для навушників)від 355
Ремонт / заміна роз’єму зарядкивід 379