ГоловнаПослугиРемонт телефонівЗаміна динаміка телефону

Заміна динаміка телефону

Заміна динаміка телефону руками професіоналів

Як пишуть в довідниках та словниках, телефон – це пристрій для передачі і прийому звуку (а саме, людської мови). І якщо не справний динамік (електродинамічний гучномовець, якщо зовсім точно), то телефон перестає виконувати свої функції. Заміна динаміка телефону – процес не складний, якщо пристрій в «правильних» руках.

Для сучасних телефонів поломка динаміка – не менша катастрофа, хоч і є можливість обміну повідомленнями. Сьогодні смартфони оснащені не менше, ніж двома динаміками: слуховим і динаміком, що відповідає за гучний зв’язок. Будь-який з них може вийти з ладу. У таких випадках можна сміливо звертатися в мережу сервісних центрів TotalService. Ось уже 13 років ми працюємо на ринку ремонту телефонів та іншої техніки і пропонуємо широкий спектр послуг, в тому числі ремонт динаміка телефону. Наші фахівці оперативно і надовго відновлять неробочий апарат і Ваш телефон буде працювати як новий.

Радикальна заміна динаміка на телефоні

Причини, за якими можуть не працювати динаміки, такі.

 1. Пошкодження апарату в результаті падіння. При ударі нерідко порушується цілісність контактів;
 2. Попадання вологи. Вода може привести до окислення контактів, що, в свою чергу, призводить до порушень роботи плати;
 3. Забруднення пилом. Засмічуються отвори виходу звуку;
 4. Збій програмного забезпечення. У таких випадках допоможе оновлення програмного забезпечення або перепрошивка телефону.
 5. Для вантажних телефонів-слайдерів та розкладних телефонів (їх ми теж ремонтуємо) можлива причина виходу динаміка з ладу – поломка шлейфу.

Якщо раптом з Вашим телефоном трапилася вода, пил або Халк, і пропав звук, гучність або все разом, то потрібно проводити заміну динаміка. Заміна динаміка на телефоні вважається радикальним втручанням. Цей вид ремонту проводиться, коли немає інших варіантів відновити звук телефону.

Ремонт динаміка телефону фахівцями TotalService

Ми не втомлюємося повторювати, що кожен повинен робити свою справу. І ремонт техніки краще довірити професіоналам своєї справи – майстрам TotalService.

 • По-перше, це заощадить Ваш час – з технікою будуть працювати фахівці, які грамотно проведуть діагностику і гарантовано відремонтують пристрій.
 • І, по-друге, Ви платите один раз за ремонт, а не купуєте нову техніку замість старої, яку вже не можна відновити.

Які смартфони ми ремонтуємо?

 1. Ремонт телефонів HTC
 2. Ремонт телефонів Lenovo
 3. Ремонт телефонів Sony
 4. Ремонт телефонів Meizu
 5. Ремонт китайських телефонів і інших брендів.

Тому не витрачайте свій дорогоцінний час на пошуки відео-уроків про те, як проводиться заміна динаміка телефону своїми руками. Краще приходьте до нас. І ми зробимо все, щоб Ваша техніка працювала як нова!